Opinie od naszych klientów

Zobacz, jak dbamy o doświadczenia naszych klientów, oferując im niezawodność, najwyższą jakość i wiele więcej.

Jestem bardzo zadowolona. Byłam dzisiaj z przyjaciółką. Wnętrze przepiękne, dawno nie byłam w lepszej klubokawiarni. Monoporcja i beza malinowa petarda, kawa przepyszna. Napewno wrócimy na ploteczki, drineczka i coś słodkiego 🥰 ~ Sabina B
Mega fajne miejsce – w końcu coś ciekawego w Rydułtowach. Lokal wygląda super, jedzenie naprawdę sztos, a obsługa bardzo miła i ogarnięta. Zamówiliśmy 2 bezy, cappuccino i ice latte – wszystko było świetne. Z ice latte była mała pomyłka, bo dostałem zwykłe latte, ale możliwe że coś źle powiedziałem przy zamówieniu. Duży plus, że obsługa od razu chciała to naprawić, więc serio na poziomie. Na pewno jeszcze tu wrócę, bo takiego miejsca tutaj brakowało. ~ Użytkownik G
Nowe miejsce w samym środku osiedla. Bardzo dobra stylizacja wnętrza, więc jest klimat. Obsługa na plus i zdecydowanie ten jeden raz trzeba,przyjść, posiedzieć i napić się kawy. W niedalekiej przyszłości ma być piwo oraz drinki. ~ Zbig G
Bardzo klimatyczna kawiarnia z pyszną kawą i świetnymi deserami ☕🍰 Wszystko podane estetycznie, a obsługa bardzo miła i uśmiechnięta. Idealne miejsce na spokojny relaks i spotkanie ze znajomymi. Na pewno wrócę! 🌿 ~ Beata S
Bardzo fajne miejsce! jestem mile zaskoczona 😊 Herbata „bombka” to świetny, oryginalny pomysł, a beza była przepyszna 🤍 Do tego super klimat i miła atmosfera, idealne miejsce na chwilę relaksu przy kawie ☕🍰 Polecam! ~ Weronika M
Cudowne miejsce na spędzenie czasu przy kawce oraz pysznym deserze. Szarlotka najlepsza jaką jadłam a beza wyborna. Warto również odwiedzić to miejsce dla niesamowitych gofrów, które nie tylko wyglądają ale smakują wyśmienicie ❤️ ~ Adrianna M
Super słodka miejscówka godna polecenia 👍. Wyśmienite wypieki 🍰do tego różne rodzaje kaw☕ i świetna herbata🥃 która zaskakuje swoim wnętrzem . Polecam na rodzinne wypady , na spotkania z bliskimi i ploteczki z przyjaciółmi . ~ Monika K
Kawiarnia trochę schowana ale w środku panuje cudowna atmosfera i piękny wystrój. Jako persona co uwielbia kawę muszę powiedzieć że kawa 10/10 tak samo desery. Obsługa również bardzo miła i sympatyczna. ~ Marek G
Byliśmy w niedzielę. Super miejsce. Przepyszne gofry, wypieczone w punkt, obficie obłożone dodatkami. Obsługa , zarówno Pan jak i Pani na najwyższym poziomie. Polecam to miejsce. ~ Hania C
I to jest miejsce, którego właśnie brakowało w Rydułtowach. Byłam w kawiarni parę razy i za każdym razem jest miła, profesjonalna obsługa, desery oraz kawy są przepyszne, zdecydowanie polecam! ~ Dorotha
Wkońcu w tym mieście powstało miejsce gdzie można napić się dobrej kawy i zjeść pyszny deser. Wystrój bardzo klimatyczny, czysto i przyjemnie. Obsługa uprzejma, napewno odwiedzę nie raz ~ Beata
Bardzo klimatyczne miejsce, miło że w końcu mamy takie miejsce na osiedlu gdzie można kulturalnie wyjść usiać w towarzystwie na kawę i różne smakołyki. Polecam 🫶 ~ Sebastian N
Trochę czekaliśmy na gofra ale pani z obsługi nie poddała się i zrealizowała nasze marzenie o dobrym gofrze z bitą śmietaną i truskawkami. No i lody też top ~ Tilcimir P
Świetne miejsce! Przepyszne gofry i kawa ☺️ Dobrze wypieczone, szybko podane z obfitą ilością owoców 🥰 Bardzo miła obsługa. Z całego serca polecam wszystkim!!! ❤️ ~ Julia P
A może do oferty na wiosnę i lato wprowadzić lody rzemieślnicze , bardzo dobre są od Pani Lodzi z Marklowic , akurat reklamuje się o podjęcie współpracy ...? ~ Jan S
Świetne miejsce na mapie Rydułtów. Pyszne herbaty, przepyszne ciasta i bardzo miła, profesjonalna obsługa. Klimat idealny na chwilę relaksu. Zdecydowanie polecam. ~ Sylwia N
Jedna z najlepszych kaw jakie piłem dotychczas. Pyszna, intensywna i aromatyczna. A do tego desery... Brak słów, żeby opisać ten smak. Polecam. ~ Pablo
Sztos 💪🏻 obowiązkowy do odwiedzenia punkt na mapie. Duże i bardzo smaczne porcje. Matcha przepyszna oraz bardzo zjawiskowa herbata „bombka”. Polecam! 😊 ~ Marcin K
Super miejsce mega atmosfera.Polecam z całego serduszka,przepyszne ciasta kawa i desery lodowe . Bardzo duże porcje .Super miejscówka na randkę 😁 ~ Daniel N
Naprawdę polecam byłam pierwszy raz i na pewno jeszcze skorzystam Piękne wnętrze jedzenie przepyszne obsługa miła ~ Weronika Z
Obsługa bardzo miła i uczynna, soczek świeży i pyszny, tiramisu takie bez wyrazu, nie było źle ale w żaden sposób nie porywa ~ Kamil B
Miła obsługa, wystrój bardzo ładny i nowoczesny. Można miło spędzić czas. Witrynka z deserami kusi różnorodnością. ~ Lucyna K
Kawiarnia pięknie urządzona, przemiła obsługa i pyszne deserki. Polecam świetne miejsce na mapie Rydułtów. ~ Kornelia B
Klimat w środku jest fantastyczny,obsługa miła i fachowa . Takiego miejsca w Rydułtowach naprawdę brakowało. ~ Merdok M

Znajdź nas w mediach społecznościowych